Celej život vidím krásu v detailech, úplných maličkostech a momentech ať už se jedná o cokoliv. Upřímný úsměv, vlasy vlající ve větru, světlo před bouřkou (takový to zvláštně žlutý, všimli jste si někdy?:) Kapky co padaj z rampouchu za slunečného dne, zvuk zvonkohry... Vždycky jsem v tom nacházela něco, co jsem považovala za magický i když to ostatním unikalo a nechápali, co tak obdivuju na stéblech trávy v zapadajícím slunci. No a vidím to pořád :) Ale teď tomu díky svojí práci můžu dávat nějakou uchopitelnou podobu, zaznamenat ty kouzelný okamžiky v obrázcích a ukázat to co vidím i Vám ♥️

Ahoj! Jmenuju se Lin, jsem portrétní, reportážní a svatební fotografka

ale především nenapravitelný snílek a hrdá máma co miluje život :). Miluju svoji dceru Mayu, surf, jízdu na koni, skořici, dobrodružství, sushi, usměvavé lidi, filmy Wese Andersona, Amelii z Montmartu, chození bez bot a miliony dalších věcí a jsem vděčná za to, že můžu dělat tu nejkrásnější práci na světě :)  

Těším se na setkání s Vámi a na Váš jedinečný příběh!

A málem jsem zapomněla, že hrozně ráda čtu, takže když mi popíšete Vaši představu vašeho dne a Vás, uděláte mi o to větší radost :)!   

Jméno *
Jméno

Telefon: 737 558 551